Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Ернест е левак с дясната ръка."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: - Платихте ли за кучето? - Не, то ми е подарък.
Шофьори
03.10.2017
4,412 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сигурен че мухите летят около лицето ми само за да ме гледат как си бия шамари.
Проверете своята ерудиция. Постарайте се да не гледате отговорите. И така, що е то: 1. Устройство, позволяващо да се видят далечни небесни обекти? Отговорихте ли? Правилно, телескоп. 2. Устройство, позволяващо да се видят много малки обекти? Разбира се, микроскоп. 3. Малко по-трудно. Устройство, позволяващо да се вижда, какво е горе, когато сте под водата? Отново вярно. Перископ. 4. И накрая - устройство, позоволяващо да се вижда през стените? Не си спомнихте? Или не знаете? Помислете още. Да, не сте много ерудиран. Налага се да ви кажем отговора, че това устройство се казва прозорец.
Политиците са като деца - ако не ги чувате, значи са направили беля.
На вратата се звъни. Домакинята отваря и побеснява, когато вижда на прага търговския агент, който я безпокои вече трети път в съботната вечер. - Госпожо - усмихнат изпреварва реакцията й агентът, - а не бихте ли си купили книгата "Сто съвета как да се справите ефикасно с досадници"?
-Казвам се Иван и съм алкохолик.Пия водка. -Казвам се Антон и съм алкохолик.Пия уиски с лед. -Казвам се Сергей и съм барман.Поръчката ви е приета.