Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Браво, скъпа, най-накрая и ти веднъж да паркираш правилно! Само че не сме в нашия гараж…
Шофьори 3,678 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един младеж пушел трева.Исус Христос обаче го гледал отгоре и си казал:"Трябва да го спра,това е нередно"и слязъл на земята при него.Отишъл до него потупал го по рамото и казал: -Какво правиш момче,това е нередно не е на добре. Младежът казал: - Е,малко тревица,какво толкова,искаш ли да си дръпнеш? - Не,не,аз съм Ису...-и младежът наврял цигарата в устата му.Дръпнал си веднъж Исус Христос и младежът го попитал: - Е,как е? - Виж момче,искам да ти помогна,аз съм Исус Христос! Младежът се ухилил до ушите и казал: - А-а-а,ето виждаш ли?Бива си я тревата, яка е, а?! Няколко мутри седят в сауната. По едно време звъннал мобифон. Едно от борчетата става, взима го и отговаря на обаждането: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... да... до към 12. Какво искаш да си купиш? обувки? 900 долара? Защо са ти нови обувки? Ще ходиш на театър... еми добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко мобифона отново звъни. Същото борче вдига отново: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... до към 12. Какво искаш да си купиш? Кожено Палто? Защо ти е кожено палто? Заминаваш в планината? 10 хиляди? Добре, знаеш къде са парите... Минало се малко време, мобифонът пак звъннал: - Ало... да, мила.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 12. Какво искаш да си купиш? Нова кола? Защо ти е пета кола? Да се изфукаш пред Мими? 100 хиляди? Добре, купи си... знаеш къде са парите... Затваря мобифона, обръща се към останалите в сауната и пита: - Некой знае ли на кой е тоя мобифон бе? - Ухаа, колко много пари има в сейфа - възкликнал обирджията - О, миг, поспри, ти си тъй прекрасен! И мигът поспрял! За около 15 години..... Иванчо и Марийка току-що се запознали и скочили в кревата. Бясен секс, Иванчо много еблив, Марийка изключително перверзна! Кеф до небето! -Иванчо, нека да ти се кача отгоре! Много обичам така! -Не, не, аз си обичам най-мисионерската поза, ще те чукам само така! -Ама защо? Не си ли пробвал други пози? -Защо, не съм ли пробвал, какви са тия въпроси? Не съм пробвал! -Защо? -Защото работя в моргата! В една бирария келнера към клиент: - Ето Вашата биричка! - Благодаря, но аз моята преди малко я изпих. - Ходихте ли до тоалетната по малка нужда преди малко? - Да... - Значи ето Ви биричката!!!