Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Програмистки виц: Microsoft Visual C++: Hello_World.obj: 3 errors, 12 warnings.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Собственик на лека кола се оплаква на съседа си, че са му откраднали колата предната нощ. - Обади ли се в полицията? - Не съм, чакам крадецът да я пребоядиса. Тъкмо беше започнала да избива ръжда.
Шофьори
03.10.2017
4,556 прегледа
Следващ →
Още вицове
10 причини защо Новогодишната елха е по-добра от жената: 1. Новогодишната елха не се вълнува колко новогодишни елхи сте имали преди нея. 2. Въобще не й пука, ако използвате екзотични електрически приспособления. 3. Можете да вържете Новогодишната елха, да я метнете на задната седалка и така да за я закарате до вкъщи. 4. Можете да пипате Новогодишната елха, преди да сте стигнали вкъщи. 5. Новогодишната елха се отнася спокойно, че гледате футбол целия ден. 6. Новогодишната елха няма да се разсърди, ако й счупите някое украшение. 7. Спокойно можете да загледате всяка Новогодишната елха без да има последствия. 8. Когато повече не ти е нужна Новогодишната елха, може просто да я изхвърлите. 9. Новогодишната елха не ви ревнува от други Новогодишни елхи. 10. Не й пука, че в шкафа имате изкуствена Новогодишна елха.
- Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата? — Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове…
Баща се вози с малкия си син си в пълен автобус. По едно време му казва: - Синко, стани веднага от коленете ми и отстъпи мястото на тази какичка!
- Славчо, хайде да изхвълиш боклука. - Но скъпа, туко що седнах... - Че какво толко прави досега?! - Лежах...
Чък Норис може да завие гайка с отверка.