Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час пик в градския транспорт: - Ама господине, какво правите отгоре ми? - Ами навалица бе госпожо, какво да правя… - Ами направете нещо де.
Шофьори 5,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка на ученик се кара на учителката му по математика: - Как можахте да му дадете такава задача за домашно! "Ако една бутилка бира струва 32 стотинки..." Баща му цяла нощ не е спал! - Нищо странно, децата често имат въображаеми приятели... Ти не си ли имал такива като малък? - Те моите и сега всички са такива... Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. — Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето — Не ма, виж колко желязо потъна!! Андропов излязъл с предложение да бъде уеднаквено астрономическото време в света и се мотивира така: - Честитя Новата Година на японския си колега, а при тях тя била преди 5 часа. Обаждам се на Рони да му честитя - тя ще бъде след 8 часа. Обаждам се на папата да му изкажа съболезнования за покушението, а то още не било извършено! Чашата на търпение на нашия народ, изглежда е с дупка на дъното.