Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час пик в градския транспорт: - Ама господине, какво правите отгоре ми? - Ами навалица бе госпожо, какво да правя… - Ами направете нещо де.
Шофьори 5,520 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във Венеция ако пресечеш улицата на червено, то ти взимат за един месец плавниците. Извънземните всъщност съществуват. Те просто чакат Чък Норис да умре за да могат да атакуват Жена сънува кошмар, вика изплашено и буди мъжа си. - Сънувах, че ме гонят канибали, а пред мен голяма пропаст. Нямаше какво друго да правя освен да скоча и да полетя надолу. За щастие успях да се хвана за едно дръвче, стърчащо от скалите...и после се събудих. - Виждаш ли, спасила си се. Така, че сега можеш да пуснеш дръвчето. Студенти преди изпит: - В главата ми е каша! - Изяж я! Малкия Иванчо отива при майка си я пита: — През нощта се събудих да пия вода и чух шум от спалнята ви и видях, че скачаш върху тате… — Аааа..ми, понеже на татко ти му пораснал много корема и искам да го спадна малко. — Няма да стане! — Защо? — Защото всяка сутрин след като отидеш на работа идва съседката да му го надува отново.