Срещат се двама:
- Защо си тъжен?
- Болен съм... нито един доктор не може да ме излекува: нощем се напикавам...
- Пробвай при психотерапевт.
След седмица:
- Е, как е сега?
- Още се напикавам. но сега се гордея с това!
Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита:
- Какво стана?
- Абе карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и…
- И какво?
- Ами нямало пресечка…