Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си карал Трабанта по магистралата, когато го задминал като стрела някакъв с Мерцедес. След 2 часа и двамата се срещат в болницата, гипсирани. Този с Мерцедеса обяснява: - Както се бях залетял с 250 км/ч и не намалих на завоя, и ето ме тук. Ами ти с твоя трабант какво си правил, че си тук? - А, ми аз като видях как ме мина като пътен знак, помислих, че съм спрял и слязох да видя какво се е повредило…
Шофьори 5,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни телефона на един мъж: - Скъпи, нали не си забравил, че ще ходим на театър? - Кога? - Днес. - В кой театър? - Сатиричния. - Какво ще гледаме? - "Още веднъж отзад". - А местата добри ли са? - Да, преден ред в средата. - И последен въпрос - кой се обажда? - Срещнах ме се с жената в дискотеката... - Колко романтично! - Да, бе, романтично!? Аз си мислeх, че седи вкъщи с децата... Вървят си хората по улицата и чуват писъци от високите етажи на един блок. Гледат нагоре - някакъв мъж хвана жена за краката и я провесил през балкона. Опитва се да я изхвърли, обаче тя се държи яко за железата и пищи. Народа вика: - Пусни жената бе! - Това не е жена! Това е тъща ми! - Брей, как се държи говедото, не дава да го пусне човек... - Бранко, защо езикът ти е черен като катран? - Раэлях водката по асфалта... Тъща казва на зет си: - Кранчето в банята се повреди. - К`во ми пука къщата, да не е моя. - Котлонът не работи, поправи го. - К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. - Котлонът не работи. - К`во ти пука къщата да не е твоя.