Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В автосервиз: - Какво можете да направите за колата ми? - Да вземем двата номера и между тях да сложим нова кола.
Шофьори 6,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

Любовта и махмурлука се лекуват само от времето и алкохола... - Чу ли? В зоопарка в Торонто орангутаните са получили ipad таблети? - Интересно, нашите депутати по същата програма ли са получили ipad-и? - Вярваш ли в края на света, който ще настъпи на 21 декември 2012 година? - Вярвам, но мисля, че ще мине незабележимо, както и всички предишни. Журналист интервюира железния Майк Тайсън: - Майк, защо са Ви тези огромни бицепси? - Ъ-ъ-ъ... - Може би, за да удряте здраво противника на ринга? - Ъ-ъ-ъ, да! - А защо Ви е такава голяма глава? - Ъ-ъ-ъ... - Може би, за да измисляте светкавично блестящи комбинации в боя? - Да, да! А също така и за да ям... Летят си животните в самолета, а папагалът скръстил крила и важно тропа. Минал заекът и го питал: - Защо тропаш, бе? - Щото съм отворен - казал папагалът. - И аз съм отворен - казал заекът и той започнал да тропа. Минала лисицата: - Защо тропате, бе? - Щото сме отворени. И тя отворена, и тя взела да тропа. Минали вълкът, лъвът, жирафът и те отворени, и те тропат. Минал слонът и попитал: - Абе, вие тука всичките, защо тропате, бе? - Щото сме отворени - му отвърнали животните. Слонът и той отворен, и той взел да тропа. Като се включил и слонът, подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове: - Ааааааа... Папагалът важно попитал: - Що викате, бе? - Щото не можем да летим. - Е, тогава що се правите на отворени!