Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Събрали се Бай Ганьо, турчина и американеца да се състезават с коли. Турчина си купил BMW, американеца Мерцедес, а Бай Ганьо си взел трабанта и като по-умен си го завързал за техните коли с въже. Започнало състезанието. Набрали турчина и американеца по 200 км. Обърнал се турчина назад - гледа Бай Ганьо зад тях и казал на американеца: - Абе брато, дай да вдигнеме на 400 км, че оня българин е плътно зад нас. - OK. Качили те скоростта. На Бай Ганьо му се запалили гумите. Обръща се турчина гледа - БайГаньо пак зад тях и казал на американеца: - Ооо, приятел, откажи се. Оня българин е пуснал реактивните двигатели и мисли да излита.
Шофьори 5,002 прегледа
Следващ →

Още вицове

От НАСА(NASA) са потвърдили, че на 21-ви декември в късния следобед, небето ще бъде много тъмно, този интересен феномен се нарича "нощ". - Кога ще се жениш? - На 21-ви юни. - Когато е най-късата нощ? - Да. - Страхливец! Вървели си по една горска пътечка Бай Ганьо, турчина и французина в колона по един. Първи вървял турчина, след него французина и накрая Бай Ганьо. И както си вървели турчина възкликнал: - Я злато! - Уау! -казал французинът. - За мене! - казал българина и си го прибрал. Продължили те нататък и турчина гледа някакъв скъпоценен камък. - Я какво ли е това? - казал той. - Тва е диамант! - отбелязал французинът. - О, така ли, я той ми мирише на моя джоб! - казал Бай Ганьо и си го прибрал. Ядосал се турчина, че все Бай Ганьо обира нещата, които намират и решил да застане той отзад. И така сменили се те и продължават по пътеката. - Лайнооооооо! - Мирише!!! - За мене!!!Ам ам ам. Глухоням среща приятел и с жестове му казва: - Снощи закъснях и жена ми като се разкрещя... - И ти какво направи? - Ами, изгасих лампата... Дядото и бабата се условили, че ако на някого се прииска, ще казва: "Имам асо", а ако не му се иска: "Имам шестица". Легнали да спят и дядото казва: - Бабо, бабче, имам асо. - А аз шестица. Дядото се обидил и се обръща към стената. След известно време бабата казва: - Дядо, деденце, имам асо. - А аз шестица. Бабата отметнала одеялото и вика: - Дядо, ама и ти имаш асо. - Аз не играя с такива дето гледат чуждите карти.