Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мьж и жена отиват в зоологическата градина.Пред клетката на льва четат табелка в която обясняват за льва.Между всичко друго пишело,че льва водел сексуален живот всеки ден,по няколко пати и траят около половин час.Жената погледнала мьжа се и недоволно казала.-прочете ли добре,не кат теб.Продьлжават и пред клетката на слона,прочитат същото,само че трайността била поне 1 час и пак отново недоволство.Ето четеш ли? А ти?-казала ядосана жената.Спират пред клетката на елените и там пишело,че те се много интелигентни животни,водят рядко полов живот и свьршват много барзо.А?Прочете ли?Видя ли сега?-развикал се радостен мьжа. -Да прочетох-казала жена му.-А ти видя ли какви рога имат по главите,завьршила тя.
Семейни 3,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Еволюция на това, как една майка оставя децата на бавачката: Майка с едно дете: - Памперсите са в шкафа, биберона с млякото е в хладилника, сложете го да спи точно в осем, аз ще се обадя да видя дали всичко е наред.Оставям номер, на който да ме търсите. Майка с две деца: - Знаете кое къде е ...аз може и да се забавя. Майка с три деца: -...и ако не виждате кръв не ме безпокойте по телефона. Един ден Иванчо и Марийка се срещнали пред едно дърво.Иванчо помолил Марийка да се качи на дървото и да му откъсне една ябълка.Когато тя се качила на дървото Иванчо и погледнал под полата,по-точно гащичките.Това се случвало ден след ден.Майката на Марийка видяла Иванчо и рекла на Марийка: -Марийке, ела за малко! -Добре мамо. -Абе забелязах,че Иванчо само ти гледа гащите. -Спокойно,мамо,вече ги махнах. Крава казва на друга: - Това е някаква епидемия: накъдето и да погледнеш ту една крава се побърква, ту друга полудява... - Нищо- успокоява я приятелката и. Важното е нас, патиците, да не ни засегне... Разговор между политици: — Как мислиш? Какъв е по-добре да бъдеш – глупак или плешив? — По-добре глупак. Не се забелязва толкова. На 8-ми март звъни телефона у професора. Той отговаря, а един студент се обажда: - Господин професор, честит 8-ми март! Професора, недоумяващо: - Защо? Аз да не съм жена?!!? - Ами не знам жена ли сте, не сте ли, но че сте .утка...