Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Програмист се налива цяла нощ с ракия. Преди да престане да дава признаци на живот, решава да дръпне една биричка. Взима чаша, бутилка и започва нервно да си налива. В този момент изпуска чашата и замислено промълвява: - Мммдааааааа. Интересен бъг…
Програмисти 3,620 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!! - Искам да купя книга. - С какво съдържание? - За болен. - Може би, Библията? - Не, не е чак толкова болен! Докторът към пациента: -Господине, трябва да спрете веднага да мастурбирате! ! -Защо докторе, знаеш ли колко ми е хубаво? -Абе знам колко ти е хубаво, ама не знам как ще ти измеря кръвното налягане? ? ? Акция на родилния дом: Роди близнаци и третото - подарък! В една пуста местност стоят двама полицаи, никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: — А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: — Аптечка имаш ли? — Имам – отговаря човека и я показва. — А пожарогасител? — Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: — А касетофон имаш ли? — Имам. — Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. — Какво правите, бе? – попитал ги човека. — Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.