Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Знаете ли какво означава кръв по монитора на компютъра? Отговор: Блондинка, която се опитва да влезе в интернет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Жена на програмист казва на мъжа си: - Скъпи, искам да имаме дете! - Добре, лягай, сега ще го инсталираме!
Програмисти
03.10.2017
3,360 прегледа
Следващ →
Още вицове
В митнически пункт пристига съобщение от МВР, че лице тайно пренася валута. Митничарите го обискирали, но нищо не открили. Обърнали се към министерството за съвет и онези им казали: "Дайте му рициново масло и когато валутата тръгне, извикайте ни." Чакат в МВР, чакат да им се обадят от митницата, ама не. Не издържали и вдигнали телефона: - Как е, излизат ли доларите? - Ще излязат, ама бавно. Засега точим все наши пари.
Най-голямата студентска лъжа: "Списък на използваната литература"...
- Защо има повече вицове за блондинки, отколкото за програмисти? - Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти си ги разбират само програмистите.
Две приятелки си споделят интимни тайни: - Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж... - Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза? - Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж...
Двама си говорят: - Наскоро се ожених, нося я, както е традицията, при влизането вкъщи, а тя ми казва: "Вече се разписахме! Я по-добре да ти се кача на главата?" ------- сигурен съм, че някои ще разберат по друг начин "качването на главата", но вероятно още сте ергени ;-))))