Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама програмисти: - Ти какви жени предпочиташ - оригинални, shareware или freeware? - Все ми е тая, само да нямат time sharing!
Програмисти 3,303 прегледа
Следващ →

Още вицове

В дъното на стаята мъждука свещ. Възрастна гледачка намества очилата си и забива поглед в разтворената длан на клиента: - Вие ще бъдете заклан, одран, нарязан на парчета, сготвен, изяден... - Госпожо - прекъсва я клиентът, - струва ми се, че и за двамата ще бъде по-добре, ако ми разрешите да си сваля ръкавиците от свинска кожа... В час учителката пита децата: - Деца, кой ще ми каже защо щъркелите през зимата отлитат на юг? Иванчо вдига ръка. Учителката: - Кажи Иванчо! - За да може и негрите да имат деца, госпожо... Открили клиника за изкуствено осеменяване с избор на признаците на детето. Отишла една жена, платила таксата и влезнала в кабинета на доктора. - Седнете, моля. Какво да бъде - момче или момиче? - Момче, ако може. - казала жената. - Може, както желаете - казал докторът и отсипал няколко капки от една епруветка в една чашка. - Какъв ръст? - Ами ако може да е малко над 180 сантиметра. - Може, разбира се - казал пак докторът и отсипал от друга епруветка в чашката няколко капки. - Цвят на косата? - Ами рус да е. - Добре...риж, брюнет..а, ето и рус - и отсипал от друга епруветка пак няколко капки в чашката. - А на кой да прилича? - На Белмондо. - Да.. Брад Пит, Кевин Костнър, Ален Делон, ето и Белмондо? И сипал пак няколко капки. След малко и дал чашката и казал: - Сега изпийте това! Жената изпила чашката, и след минута заспала. Докторът я сложил на кушетката, разкопчал си колана, свалил си гащите и казал: - Белмондо ли, каквото се получи това ще е. Треньорът пита нашите след мача България & Сърбия: - Как сте? - ШЕС СМЕ! България & Сърбия - 1:6 - Намерих си чудесна работа! - Каква? - Сгъвам парашути. - Е какво му е хубавото? - Никой не идва да се оплаква, ако не съм си свършил работата като хората...