Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Програмист в командировка се обажда на жена си по телефона: - Какво става с вас, как сте? Как са тия… кажи ги бе… децата?
Програмисти 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вече съвсем се обърках - Болен Лидеров ли беше или Долен Пидеров? Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко: - Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее! Козлетата се обаждат отвътре: - Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била... Млечице ни била донесла... Нали току що я пратихме мама за бира, бе! Мъж и жена подминават просяк по улицата и жената му пуска пари. След малко мъжът коментира: - Този просяк наистина беше сляп. - Защо мислиш така? - Защото каза "благодаря, красавице". Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок-подскок и най-отпред. Лъвът го хваща, хвърля го на края на опашката и му казва: - Няма да се предреждаш! Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок - най-отпред. Лъвът пак го хвърля на края на опашката. - Няма да се предреждаш! Заекът пак става отръсква се и скок-подскок - най-отпред. Лъвът за пореден път го хвърля на края на опашката. Тогава заекът казва: - Ако някой още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията! Двама тайни сътрудници на политическата милиция пътуват заедно във влака и си разказват политически вицове. По някое време единият вика: - Чакай малко, да обърна касетата! - Не се притеснявай, ще ти дам после да запишеш от моята.