Началника се кара на двама полицаи :
— Как можахте да изпуснете престъпника?
— Ами шефе, тъкмо го бяхме настигнали и той се шмугна в едно кино.
— А вие защо не влязохте след него?
— Ние тоя филм го бяхме гледали.
Срещат се двама програмисти. Единия много унил и нещастен. Другия го пита:
- Какво ти е бе колега?
- Ами вчера се опитах да отворя сесия с гаджето, чаках, чаках ауторизация ама нищо не стана…
- Абе, както ми говориш - май ти е изтекъл акаунта.