Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци седнали на една пейка в парка и си говорят:<BR>- Брат ми, виж к’ва хубава природа има тук ве!<BR>Другият:<BR>- Къде ве? Аз от тия дървета нищо не виждам!
Любими Герои 3,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама шефа: - Как е твоята разкошна секретарка? - За съжаление напусна. - Какво е станало? - Веднъж влезе неочаквано в кабинета ми и ме завари като целувах жена си... Молим болните да не си споделят симптомите в приемната, защото това затруднява определянето на диагнозата. Младеж взема на автостоп очарователна блондинка. Двамата започват да се опознават и то толкова активно, че колата връхлита върху крайпътно дърво. До потърпевшите се приближава овчар и казва: - Дяволски късмет извадихте! Вие сте невредим, госпожицата също. А младежът, прегънат на две върху волана, започва да плаче: - Тя... тя може и да е невредима, но не и аз! Идете да видите какво стиска в ръката си! ПИТАЛИ Иван Костов : - Кажете ни, г-н Косто, какво е положението, общо взето? - Ами, общо взето, всичко общо, е вече взето... Един човек пътувал с кораб. Качил се на палубата по едно да се наслаждава на гледката. В това време корабът минавал покрай един малък необитаем остров. На брега на острова стоял някакъв обрасъл и опърпан човек и махал с ръце. Пътника извикал веднага капитана на кораба и го попитал: - Какъв е тоя човек дето маха с ръце на оня остров? - Абе де да знам. От 20 години минавам по тоя маршрут и всеки път го виждам да маха.