Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един самолет пилотите разговарят помежду си, но забравили да изключат микрофона към пътническия салон. -Като раздадат питиетата на пътниците, първо ще хапнем, а после ще опънем стюардесата. Стюардесата като чула, хукнала да изключи микрофона, но се препънала и паднала до една възрастна дама. -Не бързай толкова, моето момиче, не чу ли, че първо ще хапнат.
Семейни 2,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, кога ще стане езерцето в двора? - Спри да говориш и продължавай да плюеш!!! В една гора стоят и си приказват Прасчо и Мечо пух. - Аве Мечо, откаде да си взема малко мед да ям, че съм много гладен. От два дена нищо не съм ял! - Прасчо, слушай сега понеже си ми приятел ще ти кажа. Накрая на гората има едно дърво на което има кошер и ше можеш да ядеш. - Ами ко да прая с пчелите като излязат. Къде ще се скрия? - питал Прасчо. - Риташ кошера и тръгваш да бягаш, зад хълма има едно езеро, влизаш вътре, пчелите ще стоят малко и ще си тръгнат. След това ще излезеш. Благодарил му Прасчо и тръгнал. Стигнал дървото, ритнал кошера и Пчелите излязли и почнали да го гонят. Бягал Прасчо минал хълма, обаче езеро няма. Продължава да бяга - езеро пак няма. Накрая го стигнали пчелите и му ебали мамата. След два часа, едвам вървейки, той се върнал при дървото с меда. Пред дървото стоял Мечо пух, който се излегнал, а до него стоял празен кошера с меда. Прасчо през сълзи го пита: - Мечо Пухм защо ме излъга, нали бяхме приятели? - Млакни ве свиня, не виждаш ли, че ми е тежко? Разболях се от хрема. Купих си лекарство. Чета: странични ефекти - Сънливост, Болка в очите, Шум в ушите, Нервност, Безсъница, Гърчове, Суха уста, Повръщане, Депресия, Гастрит, Диария, Запек, Мигрена... Седя и си мисля - мога и с хрема да живея! Един човек минава покрай един парк с баничка в ръка, и вкусно си похапва. Но по едно време от един храст се подава ръка и се чува глас: - Дай! И човекът смутено пита: - Б-б-б-баничката ли? И гласьт, отговаря: - Не, хартията. Хм, съдейки по началото, ми се струва, че тази година вече съм я виждал.