Мъж отива при лекаря и започва да се оплаква:
-Докторе кво да ти кажа имам една болко тръгва от кръса, качва се по грабначния стъл и стига до главата и направо имам чувството, че ще ми се пръсне главата.
Доктора му отговаря:
-Ми как, да ти го кажа, тая болка идва от пениса и единствения начин да се оправиш е да го отрежем. Казвай какво ще те правим.
Пича позамислил се и решил, че ще го маха с тази болка в главата не се живее. След време отивва да си шие панталон и шивача го пита:
-Само да ми кажеш в кой крачал си го носиш да остава малко повече място
-Няма значение
-Как да няма, като тръгне една болка от кръста, по гръбнака и от там напрао имаш чувството, че ще ти се пръсне главата....
Комисия отива в детска психо-клиника. Влиза в една стая:
- Това е Мишо, на 10 години - казва главният лекар.
- Какво хубаво момче… - възкликва комисията. - Как се казваш?
- Не знам - крещи момчето.
- А на колко си години?
- Оставете ме на мира! - пак крещи той.
- Докторе, на момчето му потече кръв от носа, трябва да се спре… Ще дойдем пак след година, за да проверим!
Дошли след половин година.
- Момченце, как се казваш?
- Мишо.
- А на колко си години?
- На десет.
- Докторе, как го постигнахте?
- Не знам! - креснал главния лекар.
- Какво ви е, докторе?
- Оставете ме на мира!