Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един луд, долепил ухо до стената в стаята си, слуша какво става оттатък. Минава докторът на визитация и пита: - Какво правиш бе? - Ми слушам какво става оттатък. Долепил и докторът ухо и казал: - Че то нищо не се чува! - От 2 седмици е така…
Луди 2,603 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както си стои на терасата една мутра се подхлъзва и пада от петия етаж. Покрай него се насъбрали хора и една жена го пита: - Добре ли си бе момче? Какво стана? - Абе не знам и аз с`я идвам! Пристигнал чукча в големия град, върви по улицата и намира огледалце. Навежда се, вдига го, поглежда в него и казва: - Ебаси, и аз щях да изхвърля подобна фотография! След като в E-bay започнаха продажби на парчета от челябинския метеорит, израза "парите не падат от небето" изгуби смисъла си. Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: - Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: - Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне! Малката Сара пита баща си: - Татенце а мога ли да изпратя картичка за Свети Валентин на човек от друга вяра? Бащата - евреин на средна възрст оговаря: - Мисля, че можеш миличка. На кого искаш да пишеш? - На Осама Бин Ладен - !? - Ами той се крие по разни пещери и всички го мразят. Като получи картичка от евреиско момиченце ще види, че не всички по света са лоши и може би ще спре да прави лоши неща и да се крие. - Това е най-хубавото нещо което съм чувал миличка - казва просълзен бащата. - И като престане да се крие нашите снайперисти ще му пръснат скапаната глава.