-Синко, ти си вече голям, време е да поговорим за секса. Кажи ми, имаш ли си момиче?
-Да, татко.
-Така, а сега за секса. Тя има ли някоя хубава приятелка?
Разговор в лудницата. Докторът:
- Погледнете наляво. Какво виждате?
Пациентът:
- Легло, прозорец.
- Добре, изглеждате ми добре, ще взема да ви изпиша.
- Легло, прозорец.
- Хм, май по-добре да не ви изписвам…
- Легло, прозорец.
- Хм, май по-добре да не ви изписвам…
- Легло, прозорец.
- Хм, май по-добре да не ви изписвам…