Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама каубои яздят през прерията. Изведнъж чуват женски глас, който вика за помощ. Приближили се и гледат за един кактус завързано младо, красиво момиче и то им казва: - Момчета отвържете ме, моля ви! - А ти как ще ни платиш? - В натура... - Джо, трябва ли ти натура? - Не. - Да вървим тогава... След малко. - Слушай, Бил, а какво е това натура? - Представа нямам... - Да се върнем да попитаме. Върнали се. - Ей, момиче, а каква е тая натура? - Ами, вие ще ме отвържете, ще идем зад кактуса, там аз ще си сваля сутиена, гащите... - Джо, сутиен трябва ли ти?..
Разни 2,152 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един борец вкъщи, и идва синът му, заедно с някаква мадама: - Тате, запознай се, това е приятелката ми... - Ако искаш да се жениш за нея - добре. Обаче ако искаш да я повозиш на джипа ми - гледай си работата! - Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е? Срещат се двама стари приятели на улицата: - Приятел, имаш ли да ми дадеш 50 лв назаем? - Ами в мене нямам. - А в къщи? - Ами в къщи всички са добре. Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то му го нямало. - Баварецът…! Къде ми е баварецът…? - развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, му казал: - Паякът го отнесе. Борецът се замислил и казал: - Крокодила го знам, Маймуняка го знам, ама тоя Паяк не съм го чувал - сигурно е някой нов! Един ден началникът на смяна в едно софийско РПУ събира подчинените си след поредния гаф: - Пак се издънихте! Какво да ви правя, като сте такива тъпи? За наказание искам всеки от вас, тринайсет глупаци, да измисли по едно хищно животно и утре да ми го каже. Прибира се един от подчинените в къщи умислен и жена му го пита: - Защо си умислен, скъпи? - Шефът ни поръча да му кажем утре по едно хищно животно, ама аз не се сещам! - Как не се сещаш! Ягуар, бе, скъпи! - Вярно! Как не се сетих! И заспал спокойно. На другата сутрин отишъл на работа и се наредил първи в редицата. Изведнъж влязъл началникът: - Бързо! Всеки да си казва животното! От изненада нашият човек си забравил животното... - Я... я... Беше нещо с "я"...! Да! Януари! И така след него се започнало: - Февруари! - Март!... А полицай 13 усилено се чешел по главата. - Септември! - Октомври! - Ноември! - Декември! Номер 13 се чудел какво да прави и най-накрая рекъл: - Ами, то... Честита Нова година!