Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как работят глухите гинеколози? - Навярно четат по устните...
Разни 1,730 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три часа през ноща. Студент от МЕИ прави проект. Гола колежка лежи на леглото. - Скъпи, студено ми е! - проговаря тя. Безмълвно судентът взима едно одеало и го мята върху нея, след което продължава своята работа. След известно време студентката пак се обажда: - Скъпи, много ми е студено! Студентът мята второ одеало върху нея. - Абе ти не разбра ли, че искам мъж? - му казва тя. - Сега е три часа сутринта, къде да ти го намеря? Петима хирурзи, пият кафе и си говорят за работа. Първият: - Значи, най-лесни за опериране са счетоводителите. Отваряш ги и всичко вътре е номерирано.. Вторият: - На мен пък, най-любими са ми библиотекарите - отваряш ги и вътре всичко е по азбучен ред.. Третият: - Елтехниците са още по-лесни. Отваряш ги и всичко вътре е с цветна маркировка.. Четвъртият: - Адвокатите пък са най-удобни. Нямат сърце, гръбнак, а главите и задните им части са взаимозаменяеми... Петият: - Всички вие грешите, колеги! Инженерите са най-лесни за опериране, защото винаги ти влизат в положението, ако нещо остане в повече след операцията... "Нямал бил приятелка за деня на влюбените... а за деня на писмеността и културата като ги нямаш и двете не се оплакваше...." Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: - Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? - О, да! Даже няколко пъти! - Коя сцена ти хареса най-много? - Оная дето бяха на кораба! Един хваща гаджето си , улисва се по голяма любов , страстта го избива и почва да я съблича гола Започва и тя вика: -Моля ти са , не не недей ма За К’ва ма мислиш , ма моля те се недей А -а -у -у -у -у Вкара го Той каза : - Що да го изкарам ли - Как ще го изкараш бе садист