Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кога е вярна жената? - В два случая: когато смята, че нейният мъж не прилича на никого, или когато смята, че всички мъже са еднакви.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Монаси
- Отче, дали има Бог? - Един Господ знае…
Монаси
03.10.2017
10,042 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе!
Не разбирам хората, които не обичат да си признават грешките. Аз лесно си признавам моите грешки, стига някога въобще да съм правил.
Влиза едно девойче в изповедалнята и казва: -Дядо попе искам да се изповядам. А дядо поп казва: -Кажи чадо мое. -Много съм грешна дядо попе искам да правя секс със вас. А дядо поп отвръща: -Разбира се, чадо мое греховете ти ще бъдат опростени. Но девойчето добавя: -Но дядо попе, имам още един проблем,малко съм тесничка А дядо поп отвръща: -Небой се чадо мое, дядо поп е роден за мъки!
Един дебел човек се качва в автобуса. След като се качил започнал да вика: - Дайте път на чичкото с аквариума!!! Едно дете станало и му отстъпило мястото си, след което го попитало: - Чичко, а къде е аквариума? Човекът се потупал по корема и казал: - 300 грама цаца и 10 бири!!!
Учителят в неделно училище пита малките си ученици: - Защо трябва да пазим тишина в черква? Отговаря му едно момче: - Защото хората спят.