Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Все още ли ме обичаш така безумно, мили мой? - Да, ти си ми най-скъпото съкровище, мила моя, и затова е крайно време да те закопая някъде.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
Обява във вестника: Търси се човек който кара крадена кола, да е крадец, и да кара пиян. Телефон 166
Полицаи
03.10.2017
3,970 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един поет пишел стихове за планината, но никога не я бил посещавал и малко по малко губел музата си. Затова решил, че трябва да го направи. Един ден тръгнал да покорява връх Мусала и стигайки в Самоков седнал в първата кръчма, изял две кебапчета, мушнал три бири и си казал: - Е-е-е, т`ва планината е много хубаво нещо! Пътешественика тръгнал към върха и попитал първите срещнати хора накъде да върви. Те му отговорили и той тръгнал. Вървял, вървял, но се загубил, завалял сняг натрупало много и планинарят решил, че идва краят му. Не щеш ли, пред него се изпречила кафява... врата! Той се зарадвал много и почукал на нея. Отвътре отговорил детски глас: - Кой чука? - Детенце баща ти вътре ли е? - Няма го. Беше тук, но излезе. - А майка ти? - И тя беше тук, но излезе. - Добре де извикай тогава батко си или кака си! Трябва да има някои с теб! - И батко беше тук, но и той излезе. И кака беше, ама и тя излезе! - Е, добре де, ти самичко ли си вътре? - Е, с кой да съм в клозета, бе!?
Пътник във влака: — Кондуктор, а може ли да се пуши? — Не! — А тогава тези фасове по пода откъде са? — От тези, които не задават въпроси.
- Защо 26-ти декември е почивен ден? - Защото всички лежат вкъщи или преяли или препили.
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".
Съпругата на пациент към доктора: - Докторе, разбира се, че няма да го притеснявам. Ще бъда много деликатна. Само ще го помоля да му напиша завещанието.