Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян катаджия спира още по-пиян шофьор: - Защо сте двама зад волана? - Eeee, затова ли трябваше да обкръжавате цялата кола?
Полицаи 3,671 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вуте и Пена живяли на края на селото, близо до гората. Един ден Пена се прибира вкъщи изнемощяла, чорлава, мръсна...Вуте я пита: -Пено, к’во ти е ма, шо си такаа? -Мале, Вуте да ти разпраам ’ко ми се случи! Прибирам се от градо, ама за по-преко минах през гората. И както си вървя изведнъж пред мене изкача Гиле. -И к’во? - пита я Вуте -И оня ми вика: "Ке те пуснем, ама или ке ми пееш, или ке прайш секс с мене!" -И ти к’во? - пита Вуте -’ба, ше му пееем на тоо простак! След като Иванчо и Марийка се оженили, вкъщи всичко започнало едно след друго да се разваля. Но като се приберял вечер Иванчо, вземал вестника, пускал телевизора, вдигал краката на масата като истински мъж и все се измъквал: "Марийка, аз не съм електротехник, водопроводчик, не разбирам от перални." Една вечер се прибрал и гледа всичко оправено. - Майстор ли си викала, Марийке? - пита Иванчо. - Не. Дойде съседът отгоре. Каза, че ще оправи всичко, но ако се съглася да му направя сладкиш или да легна с него. - И ти му направи сладкиш? - О, Иванчо, аз да не съм сладкарка. Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме в Левски - те не бият!" казало момченцето. Иран са открили нови крупни нефтени залежи. Такава безсрамна провокация миролюбивите САЩ не можаха да понесат. Момче успокоява момиче: - Хайде не плачи, станало ли е нещо? - Моите родители са против нашата сватба… - Няма нищо, не се притеснявай, ще си намеря друга булка.