Разговарят двама приятели.Единия казва на другия:
-Знаеш ли,че един бик подгони тъща ти?
Замисля се първия и отговаря:
-А-а-а той я е подгонил,той да му мисли.
Някакъв човек отишъл да лови риба, и в храстите до реката намерил запечатана бутилка. Отворил я, а оттам излязъл един джин и му казал:
- Затова, че ме освободи, ще ти изпълня едно желание. Казвай какво искаш.
- Искам всичките полицаи в тая страна да са умрели, и да ги видят как плават в ковчези по реката!
- Ама защо така, някои от тях може да са хубави хора.
- Добре тогава, нека добрите да са в хубави ковчези!