Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение на полицията: "След вчерашния грабеж на банката се издирват престъпниците, които отмъкнаха оттам милион и половина долара. Опитваме се да разберем с какви мотиви е било извършено престъплението…".
Полицаи 4,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една фирма открила нов офис. Началството помислило "някой може да го ограби". И фирмата наела охрана. След това началството помислило: "Как може охраната да действа без инструкции?" И фирмата наела двама консултанти - един за разработка на правила, друг за провеждане на семинари. След това началството помислило: "Как ще следим дали охраната изпълнява добре задълженията си?" И фирмата наела двама проверяващи - един за проверка, друг за съставяне на отчети. След това началството помислило: "Как ще плащаме на всички?" И фирмата наела двама счетоводители - един за водене на сметките, друг за управление на касата. След това началството помислило: "Кой ще отговаря за целия персонал?" И фирмата наела управител, заместник и фирмен юрист. Минала година. Началството прегледало баланса си, който прехвърлял плана с 20 000$ и решило, че трябва да съкрати от разходите. И фирмата уволнила охраната. Един баща имал много глупав син. Рещил да му се скара, дано спре да прави глупости: - Ела тука бе, говедо! Сядай! - викал бащата и нервно почукал с пръсти по масата. - Ей сега, тате, само да отворя, че някой чука. - Сядай ти казах бе, идиот! Аз ще отворя! Иванчо казва на учителката: -Госпожо, научете ме още нещо, толкова интересни неща ми показахте и научихте! -Охх, много ме умори, моето момче! Дай да ставаме от този креват, да се облечем, да поучим малко математика и после пак... - За много години! - Шегуваш се, нали - 2012.... :D Мъж се хвали на приятелите си в кръчмата: - Най-после си намерих работа. Утре отивам. Казват, че мястото е супер, там всички били, като едно семейство. На следващият ден, същият човек влиза мрачен в кръчмата. - Кво стана, бе? - питат другите. - Кво, кво, верно са като семейство, а началникът е в ролята на тъщата....