Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителка води учиниците си на зоопарк и им казва: - Деца искам всеки един от вас да си хареса едно животно и да научи каквото може за него! Утре ще ви изпитам. На следващия ден. - Деца започвам с изпитването. Петърчо кажи ти? - Г-жо аз научих за Щрауса. Значи Щрауса е птица, която не лети с дълги крака и врат и когато се претесни си заравя главата в земята. - 6 седни си! Марийке, кажи ти? - Ами, аз научих за лъва. Той е от семейство котки и има голяма козина и е страшен. - Седни 4. Следващия.Иванчо, кажи ти! - Аммм госпожо аз научих за слона. Значи той има маде... Учителката го прекъснала и му казала: - Две, Иванчо - Ама огромни...
Разни 1,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - Съгласна ли си с израза: "Няма грозни жени, има малко пиене"? - В моя случай е много тънка границата между, когато започвам да се харесвам, и интоксикацията.. Нощ преди изпит. В дома на професора звъни телефонът. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва: - Да! - Какво, спиш ли, гадино? - ?! - А ние тука учим. - Здравейте, обаждам се за обявата - Ало, говорете по-силно! - За ОБЯВАТА се обаждам!!! - За обявата ли?! - ДА!!! - За коя обява?! - За слуховия апарат!!! - Какъв апарат?! - СЛУХОВИЯ!!! - А, за слуховия. Вече го продадох Ева попитала Адам: - Искаш ли ме? А той й отговорил: - Че коя друга да искам? Дон Корлеоне бил на 12 години и пише писмо до Дядо Господ какво иска за Коледа. Започва: "Мили Боже, искам черен велосипед с лъскави калници..." Къса листа и мисли: - Няма да стане. Миналата седмица убихме един. Ама той си беше виновен. Защо трябваше да влиза в нашия район... Отново започва да пише: "Господи, много ми се иска да имам червен велосипед..." Пак къса листа и мисли: - Няма да стане. Вчера участвах в групово изнасилване. Ама тя си беше виновна. Защо не се съгласи да вземе пари... Пак започва да пише: "Господи..." Къса листа. Взима статуетката на Дева Мария, заключва я в сандъка и започва да пише: " Исусе, ако искаш отново да видиш майка си..."