Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама полицаи партнъори са повикани по сигнал за банков обир. В бързането си забравили сирената и буркана. По пътя имало голямо задръстване и за да могат да преминат по бързо единият започнал да вика: - Тииууууу - тииууу-тииууу .. Другият взел пример от колегата си, показал се през прозореца и завикал: - Синьо.. синьо.. синьо.. синьо..!
Полицаи 3,957 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кой как отива на рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели.Кой как се връща от рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?". Французинът: "Дъщерята май беше по хубава". Руснакът: "Много ме биха ама и аз удрях". Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Една дама била с любовника си, когато изненадващо мъжът й се върнал от командировка. Къде, къде младежът се скрил на терасата. Да, но мъжът го видял: - Какъв е този гол мъж на терасата, ма жено? - Шшш тихо. Беше при комшийката от горния етаж. Мъжът й се върнал и момчето се скрило на нашата тераса. - Щом е така, може. Я жено, върви купи бутилка вино да се почерпим с младежа. Младежа се успокоил, че е оттървал боя. Щом жената излязла мъжът си казал: "Абе мамка му! Ние не живеехме ли на последният етаж?"... Разхождайки се по улицата, детективът забелязва на отсрещния тротоар човек, който разхожда кучето си и казва на приятеля си: - Този човек живее в много тесен апартамент. - Как позна? - Елементарно! Кучето му маха с опашка отгоре надолу, а не отляво надясно, както другите кучета. Титлата "Най-добър имитатор на Чък Норис" отива при… Уокър Тексаския рейнджър… Върви полицай и се разминава с блондинка. Обръща се и възкликва. - Ауу..., какво готино парче! Тя се обръща и от своя страна отвръща. - Да, готина съм! Не съм като теб - с тези мръсни пагони...! Той: - Е, то от такива като теб - като не си миете краката...!