Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ЗАКОНИТЕ НА ПЕРИЙОН 1. Когато наближим с колата си ж.п. прелез, бариерата винаги е спусната. Колкото повече бързаме, толкова по-дълго бариерата стои спусната. 2. Автобусите от градския транспорт, движещи се в обратната на нашата посока, са винаги празни. Ако решим да не ползваме автобус, те стават празни и в двете посоки. 3. Крушката на фара ни отказва да свети точно когато ни спре КАТ. Щом си платим глобата и продължим, тя отново светва. 4. Когато ни маха някоя хубава автостопаджийка, жените ни са винаги с нас. Когато пътуваме сами, автостопаджийките изчезват. 5. Когато някой друг кара с превишена скорост, КАТ го няма никакъв. Щом ние превишим скоростта, КАТ веднага се появява. 6. Хубавите и нови коли имат стари и грозни притежатели. Ние, когато остареем, продължаваме да караме старите си коли.
Разни 1,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо поканил Марийка да учат по математика. По едно време Марийка казала: - Ох, стана ми много топло ще си сваля блузката. - и си я свалила. След малко казала: - Ох, тука наистина много топло - и си свалила и гащичките. Постоели малко време така и Марийка пак се обадила: - Ох, направо ще сваля всичко, че заврях. - след малко Иванчо казал: - Чакай малко, ей сега се вращам. Излязал Иванчо в коридора погледнал през ключалката и си казал: - Мале, тая само да ми падне... Жените често харесват в мъжете повече вторичните половеи белези - къща, кола, заплата. Девиз на травматолозите: \"Счупеното носи щастие!\" Казвам снощи на приятелката ми : -Бейби, от една страна си много красива.....!!! Тя, закачливо: - А от друга? - А от другата ти е лицето... Крикор среща Гарабед, заприказват се, и по някое време го пита: - Абе ти защо не ме попита как съм? - Е защо да те питам? - Ами ето, от маса време не сме се виждали, сега се срещаме и ти даже не ме питаш как съм. - Какво да те питам, нали те гледам? - Добре де, все пак от уважение поне... - Ама нали те виждам че си жив и здрав? - И какво сега, няма да ме попиташ, така ли? - Е айде, щом настояваш... Крикор, как си? - Ох, не питай...