Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си стоял на пейка в градската градинка. В този момент минал униформен полицай с куче и човекът му казал: - Ей, на къде си повел тази овца? - Това не е овца, а куче - отговорил полицаят. - Не питам теб, а питам кучето!
Полицаи 4,017 прегледа
Следващ →

Още вицове

В: Какво е зиг-заг? О: Най прекият път между две кръчми. Иванчо закъснява за час. Влиза в класната стая и без да каже дума си сяда на чина. Учителката: - Иванчо, излез и влез както трябва! Иванчо, тръгва към вратата и мърмори: - Аз к`во, да не съм Windows... Говорят две жени: - Муцка, ти обичаш ли мъжа си? - Разбира се, че го обичам. Аз по принцип много обичам мъжете... Един палестински студент завършил университета и решил да си търси работа. Влиза в най-голямата израелска фирма, отива при главния шеф и му казва: - Здравейте, аз съм палестинец. Току що завърших университета и си търся работа. Шефът го гледал и му рекъл: - Ама, разбира се, нямате никакви проблеми. Веднага ще започнете работа. Ето на 88 етаж ви е офисът. Там ще ви чакат 3 секретарки. На покрива има въртолет, ако искате някъде да ходите. Пред входа има мерцедес за жена ви, да се разкарва, където си поиска. Освен това, заплатата ви ще е 100 хил. долара годишно. Палестинецът не издържал от радост и казал накрая: - Господи, не мога да повярвам. Та вие се шегувате! - Ми, много ясно бе. Ти пръв почна. Звънят във фирма за поддръжка по спешност, компютъра не бачкал и трябвало в най-скоро време да се оправи. Прозвучало доста сериозно, затова пратили най-големия специалист да се заеме с проблема. Та отива човека, вижда проблема, върши си работата професионално, взема парите и се прибира. Собственика на компютъра, изключително въодушевен, разправя на свой приятел: - И човече, идва пича и направо магьосник някакъв! За първи път виждам такова нещо! Помоли се на някакаво божество, седна на стола, започна да се върти с него, после изведнъж стана, ритна кутията, наведе се и компютъра тръгна! Не пипна нищо! В офиса се разправя същия случай: - Отивам аз и какво да видя! Ужас - кабела се беше навил около стола. Вдигнах ръце към небето и си казах: "лелеее, тоя колко е зле". Седнах на стола, завъртях се за да го развия, после ритнах кутията по-навътре за да не се навие пак, включих го и се махнах оттам.