Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек си кара кола и го спира полицай: - Не сте си сложил колана, глобата е 5 лева. Колата тръгва, като преди това шофьора си слага колана и след 500 метра пак го спира полицай. Поглежда в колата и вижда че човека вътре е с колан, проверява колана и казва: - Колана е хлабав - глобата е 5 лева. Човекът тръгва, но преди това си стяга колана. След 500 метра пак го спира полицай. Вижда, че е с колан, проверява - колана е яко стегнат, и казва: - Гледай го пък тоя, за 5 лева ще се удуши.
Полицаи 3,884 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки станали свидетели на тежко престъпление и били извикани в полицията за разпознаване. Показали им снимка на главния заподозрян: - Това не е той! - казала първата блондинка. - По какво разбрахте? - попитал полицаят. - Този на снимката има само едно око и едно ухо. - Това е защото снимката е в профил. Дошъл ред на втората блондинка. - Това не е той! Този на снимката носи контактни лещи. Полицаят бил изумен! - Но как разбрахте? - попитал полицаят. - Ами щом има едно ухо и едно око, как би могъл да носи очила? В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник... Старшината командва войниците: - Веднага започвайте да копаете! А аз ще ида до щаба да питам къде точно трябваше да се копае. Срещат се двама приятели - дърводелец и електротехник. Дърводелецът се оплаква: - След месец тъщата има рожден ден. Не мога да се сетя какво да й подаря... - Стига бе! Че ти си със златни ръце - вместо да се чудиш какво да й купиш, вземи, че й направи стол! Дърводелецът се зарадвал на идеята и тръгнал да работи. След три седмици пак се срещнали. - Направи ли стола? - Абе, май ще имам нужда и от твоята помощ... - С удоволствие, само че не разбирам... - Столът е готов, ама не мога да се оправя с електричеството. Автомобила - това не е разкош, а средство за предвижване на любителите на разкоша.