Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре дебел, отколкото слаб доктор.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
Полицай се явява на изпит. Изпитващият пита: - Какво е Михайловград? - Ами, щом завършва на град, значи е град. - А тогава какво е Козлодуй?
Полицаи
03.10.2017
3,902 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той отиде в травматологията, узна от какво хората най-често получават тежки травми, и чак после купи подарък за рожденния ден на тъща си.
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера: - Имаш ли жабешки крачета, бе...? - Да, господине. - Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.
Журналист интервюира спасител на плажа. - Какво е най-неприятно във работата ви? - Когато се давят мъже.Ако не ги спасиш- умират. А като ги спасиш и им направиш изкуствено дишане те бият!!!
Здравният министър бил на инспекция в една болница. В една от стаите видял пациент да мастурбира. Обяснили му, че това е болен с приапизъм (постоянна ерекция) и по този начин провежда лечение. В съседната стая мед. сестра правела свирка на друг болен, което вбесило министъра. Успокоили го - това е болен със същтата диагноза, но той е здравно осигурен.
Един мъж отива при доктора си и му казва: - Докторе, сънувам реалистични сънища... Доктора го пита: - Какво тачно сънуваш? - Ами снощи сънувах как помагам на Памела Андерсън да слага тапети.... - И какво толкова реалистично има тук? - Ами докторе на сутринта на ръката си имах засъхнало лепило........