Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно дете се прибира адски весело от даскало представете си го петък на обяд - слънцето грее топличко е, всички са щасливи, момченцето изкарало шестица по математика, което е 3-ти клас се прибира по пътя всички му се усмихват и го поздравяват. Той дори улавял усмивките на цветята в дворовете на съседните къщи, врабчетта пеели весело и така нататък, влиза той вкъщи с усмивка да ушите и казва: - Мамооо, таткооо, имам шестицааа!!! А майка му казва: - Е кво ти пука, ти си болен от рак...
Черен хумор 1,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е общото между жените шофъори и водещите на новините? - Ами че ти ги виждаш, а те теб - не! При младите двойки се чува скърцане от леглото или от дивана. А при старите се чува само скърцането на стави. Доктор към пациент: - Изпълнихте ли препоръката ми? - Да, племенникът ви вече е главен инженер. В университетска библиотека момче пита момиче: - Имате ли нещо против да седна до Вас? Момичето отговаря на висок глас: - НЕ ИСКАМ ДА ПРЕКАРАМ НОЩТА С ТЕБ! Всички студенти в библиотеката започнали да гледат право към момчето и той наистина се почувствал смутен. След няколко минути тя тихо се приближила до масата на момчето и казала: - Аз уча психология и знам какво мислят мъжете. Предполагам, че се почувства смутен. Права ли съм? А момчето отговорилo на висок глас: - 1000$ ЗА ЕДНА ВЕЧЕР? ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО СКЪПО! Всички хора в библиотеката шокирани изгледали момичето. Тогава момчето прошепнало в ухото й: - Аз уча право и знам как да накарам някой да се чувства виновен. - Не ти ли се струва, че сме се заблудили? - обръща се жена към мъжа си, който е зад кормилото. - Защо мислиш така? - Ами преди половин час прегазихме същото това куче…