Един чукча си купил "Волга" и я показва на останалите.
- Вижте, купих си нов кон…
Минават другите чукчи и цъкат: "Хубав кон, кожата му е здрава, очите му са големи…"
Идва шаманът, трябва нещо да каже, посочва ауспуха и заключава:
- Най-важното е, че е мъжки!
Едно дете се прибира адски весело от даскало представете си го петък на обяд - слънцето грее топличко е, всички са щасливи, момченцето изкарало шестица по математика, което е 3-ти клас се прибира по пътя всички му се усмихват и го поздравяват. Той дори улавял усмивките на цветята в дворовете на съседните къщи, врабчетта пеели весело и така нататък, влиза той вкъщи с усмивка да ушите и казва:
- Мамооо, таткооо, имам шестицааа!!!
А майка му казва:
- Е кво ти пука, ти си болен от рак...