Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ръководството на завода за компютри в Правец решило да направи тест на различни компютри и да ги сравни с родното прозиводство. На компютъра се задава въпроса: "Защо няма месо? Японският отговаря: Какво значи "защо"? Американският отговаря: Какво значи "няма"? Полският: Какво значи "месо"? Българският: А кой пита?
Комунистически 5,698 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение на ТАСС Обединените въоръжени сили на Варшавският договор, под умелото ръководство на Великият Съветски Съюз, ще се отнесът към Пражката пролет като към Чехкиня по Прашки. 21/08/1968г. - Ти разбра ли, че ЦСКА в следващия си мач от евротурнирите щели да пуснат в игра едниния от резервните си играчи чисто гол? - А как така бе?! Е защо? - Е как защо, за да вкарат поне един гол... На Пролетния панаир в Пловдив си закупих тройка кебапчета, бира, едно друго, ама пусто две ръце. Та занесох си кебапчетата на една свободна маса и се върнах за останалото. Награбих благините и към масичката и какво да видя - един негър седнал и ми нагъва едното кебапче. Аз нали съм корав мъж, седнах срещу него, погледнах го решително в очите и стиснах друго кебапче. Та гледахме се около минута, преглъщайки всеки своето, ама чета в очите му от изумление до ненавист. Внезапно човекът скочи, блъсна чинийката с кебапчетата и хукна нанякъде. Брей, викам си, силата на човешкия поглед, прогоних агресора. Случайно погледнах встрани - мойта чинийка с 3 кебапчета си стои кротко на съседната маса. Преди малко. Влиза един полицай в кафенето и казва на барманката: - Дай ми две кафета, едното за мен, другото нормално! - Вуте, бегаи, бегай бърже, тъща ти се удавила у кладенеца у дворо! - А, ние от кладенецо вода не пием.