Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива Доган на свиждане при Тато в рая. Обажда се на портала и чака. След малко се появява Тато - слаб, целия кожа и кости. - Здрасти - казва Доган, - защо си толкова мършав? - А бе, кво да ти кажа… В кухнята артелчик е някакъв от вашите и ни кара с Брежнев да ядем със сърп и чук.
Комунистически 5,257 прегледа
Следващ →

Още вицове

Повярвай в обещанията на политиците! Почувствай се идиот! Милионер към жена си: - Ще уволня шофьора си! Заради него на два пъти щях да загина! - Скъпи, дай му още един шанс, моля те! Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто. - Ей... сервитьора... абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през ’86 година? - Не, господине. - Не, не, познавам те тебе от някъде аз... А на олимпиадата през 1984, да си ходил? - Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба. - Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг... - Не, господине. Не ходя там. - Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото... Eдно врабче летяло. По пътя се задал един моторист и се сблъскал с врабчето. Птицата изпаднала в кома и човекът я прибрал у дома си.След 40 дена врабчето се събудило в клетка и се огледало - вода, храна, решетки... "сигурно при сблъсъка съм го прибил и сега съм в затвора" Между блондинки: - Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!