Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Джордж попитал Емиль, къде е бобърът? - "От къде да знам,а ма Видрата майче е тука!", казала Емиль.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Комунистически
Върви си по улицата песимист. А зад него - двама оптимисти в цивилно облекло…
Комунистически
03.10.2017
4,042 прегледа
Следващ →
Още вицове
В кабинет "Сексолог"влиза дама и се оплаква: - Ох, от 5 години не изпитвам удоволствие от секса... - Легнете на кушетката да проверим. - Сега изпитахте ли удоволствие? - Не. - отговаря жената. - Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. - Сега изпитахте ли удоволствие? - Не!!! - Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! - Защо - вие какви сте? - Не виждате ли? Бояджии!
Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе ...Много е мръсно! - Нищо.. то ще свикне..
Попитали радио Ереван кой е любимия телефон на агитката на ЦСКА? - Ами 7:2-7:1-5:0, разбира се - отговорило радиото - а с код 8:0 избират Ловеч...
- Понякога, - казва мисис Смит на новата прислужница, - ще ви се налага да ми помагате да се кача по стълбите. - Разбирам ви, мадам - аз също обичам да си пийвам понякога.
Двама чукчи уловили морж. Хванали го те за опашката и започнали да го влачат по снега към дома. Зъбите на моржа се забивали в снега, от чукчите се леела пот и се придвижвали много бавно. Тогава ги срещна един руснак и им казал: -Ей, абе хванете го това животно за главата и така го влачете, ше ви бъде по-лесно. Послушали го те, хванали моржа за главата, опашката се плъзгала по снега и те не усещали товара. Тогава единият казал: -Ама този руснак е много умен, виж как взе да ни спори пътя. А другия отговорил: -Ами, умен. Не виждаш ли, че пак стигнахме океана?