Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си по улицата песимист. А зад него - двама оптимисти в цивилно облекло…
Комунистически 4,042 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кабинет "Сексолог"влиза дама и се оплаква: - Ох, от 5 години не изпитвам удоволствие от секса... - Легнете на кушетката да проверим. - Сега изпитахте ли удоволствие? - Не. - отговаря жената. - Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. - Сега изпитахте ли удоволствие? - Не!!! - Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! - Защо - вие какви сте? - Не виждате ли? Бояджии! Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе ...Много е мръсно! - Нищо.. то ще свикне.. Попитали радио Ереван кой е любимия телефон на агитката на ЦСКА? - Ами 7:2-7:1-5:0, разбира се - отговорило радиото - а с код 8:0 избират Ловеч... - Понякога, - казва мисис Смит на новата прислужница, - ще ви се налага да ми помагате да се кача по стълбите. - Разбирам ви, мадам - аз също обичам да си пийвам понякога. Двама чукчи уловили морж. Хванали го те за опашката и започнали да го влачат по снега към дома. Зъбите на моржа се забивали в снега, от чукчите се леела пот и се придвижвали много бавно. Тогава ги срещна един руснак и им казал: -Ей, абе хванете го това животно за главата и така го влачете, ше ви бъде по-лесно. Послушали го те, хванали моржа за главата, опашката се плъзгала по снега и те не усещали товара. Тогава единият казал: -Ама този руснак е много умен, виж как взе да ни спори пътя. А другия отговорил: -Ами, умен. Не виждаш ли, че пак стигнахме океана?