Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поради финансовата криза, с цел икономии на средства, изпълнявам само две желания. При това само с предплата. Златната рибка
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Комунистически
Радио "Москва" излъчва 3 вида новини: верни, вероятни и неверни. В първата графа влиза "Точно време", във втората - "Прогнозата за времето", а в третата е всичко останало!
Комунистически
03.10.2017
6,588 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преподавателят: - В нашата поредица от лекции днес ще разгледаме темата "Лъжа". Случайно да сте чели книгата ми по този въпрос? - Да-а. - Отлично сте се подготвили по темата. Книгата ми още не е излязла от печарницата.
Мутра обяснява на архитект как иска да изглежда новата му къща: - Виж сега какво - искам до сауната да има 3 басейна - един с гореща вода, един с хладка и един без вода ... - Ама как така без вода?!?!?! - Ами така без вода... Сред гостите, които ще каня със сигурност ще има все някой, който да не може да плува.
Просяк се моли: "Господи, направи така, че да видя десет лева на тротоара и да не ми се иска да се наведа да ги взема!" Господ помисли и го награди с радикулит.
Иванчо пита дядо си: - Дядо, на лошото с лошо ли трябва да се отвръща или с добро? Дядото отвърнал: - С добро, Иванчо. - Ами добре, тогава, дай ми пари да си купя сладолед, защото ти счупих очилата...
Отива Иванчо на училище с подута и насинена буза.Учителката го пита: -Иванчо,какво ти е на бузата? -Ааа нищо.Кацна ми една оса. -И те ожили?-пита учителката -Ааа не можа!Тате я отрепа с лопатата!