Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тодор Живков и Роналд Рейгън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Рейгън е един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори - пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети - пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори - пак никой. Трети - никой. Тодор Живков много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Живков щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Един плешив терорист разстреля българското посолство в САЩ…"
Комунистически 5,721 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жоро, който в детството си през цялото време редял пъзели, ненавижда синьото море, зелената трева и ясното небе. Мъж отива при ветеринаря: - Докторе, кравата ми е нещо болна. - Какво и е? - Ами, не знам. Първия ден, след като я купих, даде 4 литра мляко, втория - 2, третия - 1, а днес лежи и не може да стане. Ветеринарят отива на място да прегледа животното: - Лелее, човек, ти тоя бик си разсипал, бе! Спортен коментатор по Дарик радио: - Днес температурата в Сидни е 37 градуса. Тук дори мъртъвците поддържат нормална телесна температура. - Вие взимате рушвети!!! - Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии! - Значи четири вагона "Пещерска" и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии? Животните в джунглата намерили съкровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със съкровището… .. Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: — Ще си купим месо.. От там слонът „А, че защо ни е тва месо“ .. обаждат се лисиците и казват: — Ще си купим кокошки .. Слонат пак „А, че защо са ни тези кокошки“ Обаждат се папагалите и казват: — Ще си купим ядки.. Слонът пак „А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим… — Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал“ — А, че защо са ни тея балони?!