Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
1980-та година, олимпийските игри в Москва. Завършва състезанието по хвърляне на чук, награждават победителите. Изведнъж от публиката хуква един човек към терена, хваща чука и го изхвърля извън стадиона. Хората го питат: - Чакай бе, как го хвърли чак там? - Аааа, вий ми дайте и сърпа да видите с него какво ще направя!
Комунистически 5,338 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една птичка си летяла,летяла и пожълтяла... Каква е поуката? ... Поуката е...Не пикай срещу вятъра... В парламента започна Играта на тронове. Учете се! Гледайте тактики и прийоми. Всички викат - понеделник, понеделник...кофти ден... А между впрочем, след седемнадесет понеделника е ЛЯТО:-)!!!! - Къде беше вчера цяла нощ? - В женското общежитие. - И какво прави? - До сутринта чуках. - Уау! Разказвай подробно! - Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха. Мъж отива при доктор: - Докторе, нещо не ми е наред. По време на първия оргазъм ми е адски топло, лее се пот, като из ведро. А по време на втория - студ, зъбите ще ми се счупят от тракане. Помогнете ми! Доктора се зачудил и извикал жена му. Разказал й за оплакванията на съпруга. - Абе разкарай го тоя нещастник, бе докторе! - казва тя - К`во иска пък тоя, като първия оргазъм му е през юли, а втория през декември!