Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чий е русият скелет в шкафа за дрехи? - На миналогодишната победителка на играта на криеница!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
- Защо си толкова мрачен? - Одеве се обади новия мъж на жена ми и ми се накара, че за три години не съм я научл поне да свари яйца!
Младоженци
03.10.2017
3,025 прегледа
Следващ →
Още вицове
Връща се един мъж от командировка и жена му забелязва, че на главата са му се появили малки рогца. Тя учудена му казва: - Но как, скъпи? Кълна се, докато беше командировка не съм ти изневерявала! Откъде тези рога?! Мъжът й отговаря: - Не се притеснявай, знам, не си ти...
Арестуват чужденец, че е ограбил бижутериен магазин. Разпитват го но нищо не се разбира и викат преводач. Казали му: - Знаем, че ти си обрал магазина. Казвай къде са бижутата! Преводачът му превел, а затворникът казал: - Не съм обирал никакъв магазин. Преводачът превел. Тогава полицаят извадил пистолета си, наврял го в лицето на затворника и казал: - Казвай къде са бижутата, иначе ти пръскам мозака! Преводачът му превел и затворникът веднага казал: - Скрих ги в парка, заровени са в корените на най-големия бор. Преводачът превежда: - И да ме гръмнете, няма да ви кажа!
Мутра пуска обява в столичен вестник: ,,Търся обзаведен четиристаен апартамент, с телефон, тец, поне 3 гаража. Гарантирам спокойствие и тишина в квартала"
Разговор между шофьори на дизелаци: — Трака ти калника! — Какво? — Трака ти калникааааааа! — Какво? — Викам, че ти трака калникааааааа беееее! — Какво? Абе говори по-силно, че ми трака калника и не мога да те чуя!
...Тъмна стая, 2х2 метра... Norton Commander-а осветява екрана в синьо... Един негър седи и натиска: F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab...F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab... и пее: - I like to move it, move it...