Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка се целуват разгорещено. - Иванчо, бре! Кога ше се ожениме, а? - Е, че кой ше ни земе нас с тебе бе, Марийке?!?
Иванчо и Марийка 2,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Будилникът е измислен от дявола, за да може хората още със събуждането си да се озлобяват... Пешо и Гошо спират в Германия на бензиностанция и казват: - Пълни догоре...с вода! Слагат едно хапче в резервоара, палят и тръгват. На другия ден пак същото. На третия към тях се приближил господин с костюм и се представя: - Здравейте, аз съм зам. изпълнителен директор на Ауди, упълномощен съм да ви предложа 1 000 000 евро за хапчетата! Пешо: - 3 милиона и са Ваши! Плаща господина и щастлив си заминава с кутийката с хапчета. Гошо: - А бе Пешо, как ще караме сега? - Ами на газ, както досега... - Днес Бойко Борисов обяви, че Доган бил организирал атентат срещу него, още през 2009-та година. Сигурно е взел някакви мерки, за да оцелее... - Да... разруши барбекюто на Доган. Сексът сваля напрежението. Любовта го създава. В ресторанта на Централна гара софия на една обща маса пият, пеят и се веселят 10 човека. Когато алкохолът ги удря в главата по радио-уредбата се чува:<BR>- Внимание! Бързият влак за Варна заминава от 5 коловоз.<BR>Скачат десетимата да гонят влака. В движение се качва първия, втория, петия... деветия, десетия тича не успява да се качи, спира и започва да се смее.<BR>Доближава се до него човек видял какво става и започнал да го хока:<BR>- Абе, не те ли е срам? Не стига че си се напил. Не стига, че всички се качиха, а ти изпусна влака, ами отгоре на всичко се и смееш.<BR>- Е как няма да се смеея бе? А’м че тия дето се качха мене ме изпращаха.