Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятелка пита младоженката няколко дни след сватбата: - Е, как е сега секса? - Лошо. Тъкмо почнем, и мъжът ми се върне от работа.
Младоженци 2,656 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът се връщал от пазар. Решил да си вземе цигари и влязъл в кръчмата, която била на поляната до големия бор. Купил цигари и лимонада... на бара седял бикът, който повикал лъва: -Ей, лъв, ела да пием по една бира. Царят на животните го погледнал странно и казал: -Не мога бик... жена ми ме чака. Бикът се изхилил и отвърнал: -И какъв цар си щом те е страх от женати? Я погледни мене... пия бира и не ме интересува, тя ще сготви и ще ме извика! Лъвът се усмихнал хитро и с висок глас казал: -Бик, твоята жена е крава, а моята ЛЪВИЦА... Учителката пита Иванчо: - Иванчо кажи една съгласна? Иванчо отговаря: - Марийка. - Ама Марийка не е съгласна, бе Иванчо. Марийка станала и казала: - Съгласна съм, съгласна! Полицай спира мутра с БМВ, защото не дава път на бързащите зад него линейка и пожарна кола: - Не чуваш ли сирените, бе?! Какво е това?! - ядосва се полицаят. - Как к`во? Аптечка и пожарогасител! Срещат се двама приятели. - Не мога да си намеря момиче, или са умни, но грозни, или красиви, но грозни. - Е, трябва да има някакви изключения? - Да, има, грозни глупачки. Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.