Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две врачки се срещат и едната казва на другата: - Ти си добре. А аз как съм?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
Приятелка пита младоженката няколко дни след сватбата: - Е, как е сега секса? - Лошо. Тъкмо почнем, и мъжът ми се върне от работа.
Младоженци
03.10.2017
2,656 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лъвът се връщал от пазар. Решил да си вземе цигари и влязъл в кръчмата, която била на поляната до големия бор. Купил цигари и лимонада... на бара седял бикът, който повикал лъва: -Ей, лъв, ела да пием по една бира. Царят на животните го погледнал странно и казал: -Не мога бик... жена ми ме чака. Бикът се изхилил и отвърнал: -И какъв цар си щом те е страх от женати? Я погледни мене... пия бира и не ме интересува, тя ще сготви и ще ме извика! Лъвът се усмихнал хитро и с висок глас казал: -Бик, твоята жена е крава, а моята ЛЪВИЦА...
Учителката пита Иванчо: - Иванчо кажи една съгласна? Иванчо отговаря: - Марийка. - Ама Марийка не е съгласна, бе Иванчо. Марийка станала и казала: - Съгласна съм, съгласна!
Полицай спира мутра с БМВ, защото не дава път на бързащите зад него линейка и пожарна кола: - Не чуваш ли сирените, бе?! Какво е това?! - ядосва се полицаят. - Как к`во? Аптечка и пожарогасител!
Срещат се двама приятели. - Не мога да си намеря момиче, или са умни, но грозни, или красиви, но грозни. - Е, трябва да има някакви изключения? - Да, има, грозни глупачки.
Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.