Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели си говорят: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е? - Абе командва ме жената… Не трябва да пия, не трябва да пуша, не трябва да закъснявам вечер. - И сега какво, съжаляваш ли че се ожени? - И да съжалявам не трябва…
Младоженци 4,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петокласник разказва на съседа си по чин: - Вчера татко ме би два пъти... - А, защо два пъти? - Първия път ме би, като му показах бележника пълен с двойки, а втория - като разбра, че това е неговия бележник от едно време. - Защо хирурзите са с маски по време на операция? — За да не облизват скалпела. - Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич! - Все още ли ме обичаш така безумно, мили мой? - Да, ти си ми най-скъпото съкровище, мила моя, и затова е крайно време да те закопая някъде. Две мутри се срещат. Отдавна не се били виждали, как си, кво правиш и т.н. - Абе брато, купих закусвалнята в центъра, направих я луксозен бардак, страшни мацки съм докарал, обзавеждането супер, виках си - ще ги скъсам. Вече два месеца само се набутвам по разходи, нито един балък не е влезал. - Оная закусвалня до паметника на София ли брато? - Същата! - Ами мани надписа от горе - пише "добре дошли, но не забравяйте, че сме на самообслужване"!!