Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор между приятели: - Поздравления - ти си се оженил? - Да ожених се! - А, защо се ожени? - Защото вече не ми харесваше да се храня в заводската столова. - А сега? - Сега ми харесва…
Младоженци 2,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вместо да се опитват да удовлетворят тъжната принцеса, те се опитвали да я развеселят. Така омъжили принцесата за весел импотент. Секс по шведски: Бар, мъже пият бира и гледат стриптийз. Секс по полски: Бар, мъже пият бира и гледат телевизор, на който показват секс по шведски. Секс по български: Бар, мъже пият бира и слушат човек, който е бил в Полша и е гледал по телевизията секс по шведски. Пиян пациент влиза в кабинета на лекар и пита: — Кой от вас двамата ще ме прегледа? — Моля, не влизайте по четирима!! - Проговори ли? — Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае! — Изгори ли му петите? — Да! — Пусна ли му ток? — Ама разбира се, как без ток! — Отряза ли му кутрето? — Да бе шефе! — А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми? — Е шефе, аз да не съм звяр! Един габровец се качил на покрива на къщата си за да го поправи защото била се счупила една керемида. По едно време се подхлъзнал и взел да пада надолу. Прелитайки обаче до прозореца той извикал на жена си: "Женоо, днес готви за един по малко!"