Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор между приятели: - Поздравления - ти си се оженил? - Да ожених се! - А, защо се ожени? - Защото вече не ми харесваше да се храня в заводската столова. - А сега? - Сега ми харесва…
Младоженци 2,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

На урока по химия Иванчо объркал реактивите и приготвил друг разтвор. Пъхнал си пръста - и той престанал да се сгъва. Занесъл колбата вкъщи и разказал на баща си. Баща му дал стотак и взел колбата. На сутринта Иванчо се събудил, а под възглавницата лежат още триста лева - от мама. На Черноморец трудно се почива. На плажа само горния слой хора хващат тен. Каква е разликата между жената и бирата??? Като сършиш със бирата, бутилката все още струва някакви стотинки! - Защо в Люксембург не са запалени много по спорта? — Защото ако топката се засили, е много вероятно да им се наложи да я гонят или във Франция, или в Белгия или в Германия… Срещат се двама стари прители. Единият гинеколог, а другият ветеринар. Гинекологът: - Значи, да ти кажа, вече не мога да гледам жени, така ми е писнало всичко! Ветеринарят: - Ако искаш да се сменим, то и на мен ми е писнало само крави да гледам! Гинекологът се противил дълго, но в крайна сметка се съгласил. Седи ветеринарят в кабинета на гинеколога. На вратата се чука и влиза страхотна мадама. Той: - Съблечете се! Тя се съблича и чака. Ветеринарят с широко разтворени ръце и ръмжейки се насочва към нея. Девойката изплашено прави крачка назад. Ветеринарят: - Тпрру-у-у, стой гадино!