Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор между приятели: - Поздравления - ти си се оженил? - Да ожених се! - А, защо се ожени? - Защото вече не ми харесваше да се храня в заводската столова. - А сега? - Сега ми харесва…
Младоженци 2,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Извинете, дали може ли да ми поправите будилника? - Какво му е? - Сутрин звъни много гадно. Девойка се къпе в басейна. Както си плува, й пада банския. Тя хваща първата попаднала й табела, прикрива с нея своите прелести и бяга към хотела. Всички наоколо започват да се смеят. - Нищо смешно няма! - казва девойката, но се поглежда в едно огледало и вижда надписа: "Само за възрастни. Дълбочина от 2 до 5 метра." Попита ли радио Ереван: - Какво трябва да се прави, когато тъщата е нападната от тигър? - Нищо! Сам си е виновен. Нека сам се защитава! Вълкът щеше да остане жив, ако не беше заприказвал в тъмната гора непознато момиченце с червена шапка... Мъж отива на доктор и му казва: - Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая. - Съблечете се! Съблича се мъжът. - Ама... оная работа ви е вързана на възел! Мъжът се тресва по челото: - Ебаси, пак забравих да купя хляб!