Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При психиатъра: - И откога мислите, че е нормално да гледате по цял ден Big Brother?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
- Моля за ръката на вашата дъщеря! - Млади човече, пиете ли? - Да, но това после. Нека първо да уредим работата.
Младоженци
03.10.2017
3,114 прегледа
Следващ →
Още вицове
В светски салон някакъв лорд се хвали с благородническия си произход. Един от присъстващите го прекъсва: - Скоро ще кажете, че вашите деди са били и в Ноевия ковчег. - Не. По онова време те вече са имали собствена яхта.
Влизат мъж и жена на вече преклонна възраст в автобуса. Контрольроката им задава въпрос: - С карта или билет сте? При което следва светкавичен отговор на бабата: - Ами не, с мъжа ми съм! (реален случай...)
Подсъдим се обръща към съдията: - Няма закон без вратичка. - Прав сте, но не забравяйте, че тази вратичка най-често води към затвора. - Но, господин съдия, аз не вярвам, че в затвора ще ме превъзпитат. - Откровено казано, аз също не вярвам, но нека все пак опитаме…
Отива Генко при доктора и се оплаква: - Заболя ме гърлото - ужас! Но аз си имам един начин - пия сто грама коняк и ми минава. Докторът пита: - Някакви други проблеми? - Ами и сърцето. Като ме стегне и ми се струва, че умирам направо. Но и него го лекувам - 150 грама коняк и ми мине, - Ясно. Тогава защо сте дошли щом сам се лекувате? - Излекувайте ме, докторе, че конякът ми излиза доста скъпо!
- Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? - Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.