Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На банкет гостите ред по ред четат поздравления и вдигат тостове в чест на юбиляра. След като са изпити много чаши, към поредния оратор се приближава един келнер и казва: - Извинете, но поздравителната ви реч, както ми се струва, е до лявата ви ръка, на мястото на салфетката, а това което четете, е менюто!
Младоженци 3,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

Син-тинейджър казва на баща си: - Тате, тате, да се разходим из парка! Бащата: - Жена, ние със сина ще се разходим из парка! Дай ни нещо за мезване! - Каква е разликата между Принцеса Даяна и Майка Тереза? - Една седмица. След гледането на "Роки" на 5D от киносалона всички зрители излязоха с разбити физиономии... ДОНОС ДО НСБОП МВР Вчера нашта кака Гина влезе тайно в Интернет. Терабайт и половина смъкна, а качила пет. Другата пък, баба Пена гледа филмче ХХХ, вън оставила легена, прави песни с миш пулт микс. Дядо Фучо в махалата, Праска порно всеки ден, Прави дискове в мазата, Има сайт дори качен. В МВРето нет проблеми, Всичко там си е наред. Само розови машинки Има в стаите навред. В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни.