Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На банкет гостите ред по ред четат поздравления и вдигат тостове в чест на юбиляра. След като са изпити много чаши, към поредния оратор се приближава един келнер и казва: - Извинете, но поздравителната ви реч, както ми се струва, е до лявата ви ръка, на мястото на салфетката, а това което четете, е менюто!
Младоженци 3,426 прегледа
Следващ →

Още вицове

Филчев псува каруцарски журналисти по телефона линк - news.bg ---- "Повече не ми звъни, щото ще ти е_а п_ _ _ _ _а майчина." ---- "Г-н Президент, Вие ли избрахте този човек да представя България в чужбина..." --- Вече не търсят Никола Филчев, бил обещал, че ще си пие хапчетата... --- Новини: "А сега ще пуснем интервю с Никола Филчев, моля, децата да да си запушат ушите... --- Точно да стигне призовката за Филчев в Казахстан и той се върна... --- Положението става сероизно, за халоперидол... И все пак нещо трябжа да остане, дори това да е пепелта! Двама пенсионери разговарят. -Знаеш ли, че продават хапчета, от които ти става. . Абе махни ги тия работи бе. Мен гола жена не ми става, та от хапчета... Две гарги си летели. Едната попитала: - Колко е часа? - другата извадила термометър и казала: - Днес сме сряда!Извод: Който няма цветен телевизор, няма да яде халва. Девойка влиза в магазин за парфюми и моли продавача да й покаже някой хубав парфюм. - Ето този е супер. Нарича се "Оргазъм". - А този, как се казва? - "Екстаз". - Извинете, а нямате ли нещо за начинаещи?