Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Адвокат изпратил на наелия го бизнесмен телеграма: "Делото приключи.Справедливоста възтържествува!", на което бизнесменът веднага отговорил: - Веднага обжалвайте решението на съда!
Адвокати 5,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? - Щото не знае рецептата! Една жена кара колата си, спира по едно време и ще паркира от дясната страна на улицата. Намалява, спира, дава задна и „тряс!&quot; - ударила задната кола. Дава първа и „тряс!&quot;, после пак задна и „тряс!&quot;, после пак първа „тряс!&quot;. По едно време един полицай се приближава и с усмивка я пита: - Извинете госпожо, вие по слух ли паркирате? Един мъж от село решил да отиде в големия град и да се присъедини към мафията. <BR>Отишъл той при един от подчинените на шефа на мафията и казал: <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия бе? Няма мафия махай се. <BR>Отишъл нашия герой при шефа на мафията. <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия бе? Нама мафия чупката. <BR>Унил наши човек отишъл при Президента (И той бил в играта): <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия. Няма никаква мафия. <BR>Унил още повече нашия човек се прибрал в село и още като го видяли го попитали. <BR>- Влезе ли в мафията? <BR>- К’ва мафия бе няма никаква мафия. <BR>- Аре и тоя стана мафиот. Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман. Брюнетката: - Барман, за мен Б и К! Бармана: - Какво е Б и К? Брюнетката: - Бърбън и Кола! Червенокосата: - За мен Д и Т! Барманът: - Какво е Д и Т? Червенокоста: - Джин и Тоник! Блондинката: - За мен 15! Барманът: - Какво е 15? Блондинката: - 7 и 7!!! - Ой, а вие кой сте? - Аз съм мозъкът ти. Разбрах, че си се влюбила, и дойдох да се сбогуваме…