Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървят в прерията адвокат, индиец и евреин. Замръкват и решават да поискат подслон в едно ранчо. - Няма проблем, - казва им стопанина - но стаята е само за двама души и единият от вас ще трябва да спи в обора. Отива в обора индиеца. След малко на вратата се чука. Адвоката и евреина отварят - какво да видят - индиеца. А оня обяснява: - В обора има крава. Религията ми забранява да спя в едно помещение със свещено животно. Нямало как, отишъл в обора евреина. След малко на вратата се чука. Отварят - гледат евреина, който обяснява: - В обора има свиня. Религията ми забранява да спя в едно помещение с такова животно… Нямало как - отишъл адвоката. След малко на врата се чука. Отварят индиеца и евреина - и какво гледат - кравата и свинята…
Адвокати 4,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Задължително дайте детето на детска градина, поне за няколко седмици. После ще може спокойно да обяснявате на гостите, къде е научил тези думи. Според статистиката на десетима полицая има 1 корумпиран и 9 спящи. --- Анонимен прати поправка на вица: Според статистиката на десетима полицая има 1 спящ и 9 корумпирани. --- Благодаря:-)! МВР призовава българските интернет потребители да ползват само мейл услуги, предлагани от български сървъри, за да може да се спазва лесно и безпрепятствено закона за електронните съобщения. А именно: www.abv.bg www.mail.bg mail.start.bg mail.dir.bg hotmail.bg email.bg mbox.bol.bg portal.bg/mail mail.data.bg mail.all.bg mail.orbitel.bg и всички други мейл сървъри на територията на България, които ще дават достъп в реално време на МВР за преглед на пощата ви... Веднъж Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, имам двойка! Не научих онова стихотворение! - Веднага отивай в стаята си и го повтаряй още два пъти! После пък отишъл при баща си. - Тате, тате, сега пък имам двойка за съчинението по български език - не го направих хубаво... Бащата се ядосал: - Я веднага отивай в стаята си и си го повтаряй два пъти заради оценката, за да ти влезе нещо в тиквата! Но Иванчо бил достатъчно разтроeн, че да повтаря каквото и да е било. Той отишъл при Марийка... Но не щеш ли - тя била гола... Оправил я набързо, а тя вбесена му викнала: - Абе, ей, нещастник! За двойка си! - Два пъти ли още да го повтарям? Мъж пада от 16ти етаж на сграда на която на 8ми етаж има женска баня: - Ааааааааааааа- УХА!- аааааааааааааа.....