Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят в прерията адвокат, индиец и евреин. Замръкват и решават да поискат подслон в едно ранчо. - Няма проблем, - казва им стопанина - но стаята е само за двама души и единият от вас ще трябва да спи в обора. Отива в обора индиеца. След малко на вратата се чука. Адвоката и евреина отварят - какво да видят - индиеца. А оня обяснява: - В обора има крава. Религията ми забранява да спя в едно помещение със свещено животно. Нямало как, отишъл в обора евреина. След малко на вратата се чука. Отварят - гледат евреина, който обяснява: - В обора има свиня. Религията ми забранява да спя в едно помещение с такова животно… Нямало как - отишъл адвоката. След малко на врата се чука. Отварят индиеца и евреина - и какво гледат - кравата и свинята…
Адвокати 4,856 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един селянин се оженил. Минала първата брачна нощ и на сутринта аверите му го попитали:<BR>- Брато, как беше?<BR>- Ни вляах, просто ни вляах!<BR>- Следващия път си го потопи в буркан с олио и ще ти е по-лесно. Разбра ли?!<BR>- Да!<BR>На другата сутрин приятелите му с нетърпение го чакали да разказва:<BR>- К’во стана? Влезе ли?<BR>- Ни вляа и ни вляа! Аз като ви казах, че няма да вляа...<BR>- Къде не влезе?!<BR>- Ми, в буркана!!! Златна сватба. Гости. Журналист взима интервю от мъжа: - А за толкова години, никога ли не сте искали да се развете? - Да се разведа ли? Не...Направо ми се е искало да я убия... Жена отишла в офиса на мъжа си. И гледа на бюрото му своя снимка в рамка. - Скъпи, винаги ли я държиш тук? - Да, скъпа! Всеки път, когато имам сериозен проблем ти поглеждам снимката и ми става по-леко...(Жената се усмихва до уши)...защото знам, че никакъв проблем не може да се сравни с този! Женен съм отдавна, но мога да кажа честно: спя само с моята жена! С другите нима ще заспиш? Един програмист намерил 1000 лева и ги изхвърлил. Знаете ли защо? Защото не били точно закръглени до 1024.