Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един човек. Заедно с него умряло и кучето му. И ето, че душата на човека заедно с на кучето, стоят пред една врата с надпис:"Рай. Забранено влизането с кучета". Не влязъл човекът през тази врата, а продължил нататък в неизвестността. Повървял и стигнал до друга врата. На нея няма надпис, само един старец седи встрани. Човекът се приближил до него и казал: - Извинете, уважаеми... - Свети Петър съм аз. - А какво има зад тази врата? - Раят е зад тази врата. - А с кучето може ли? - Разбира се. - А на предишната врата тогава, какво имаше зад нея? - Там е адът. До Раят стигат само тези, които не зарязват приятелите си.
Разни 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно детенце казало на майка си: - Дай 20 стотинки за закуска! Тя му дала и то ги изяло. Никой ли не е забелязал, че колкото по-малко оргазми, толкова повече е сарказма. Лети пътнически самолет. Пилотът казва по уредбата: — Уважаеми пътници, пожелаваме ви приятен полет с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 10 000 метра височина, движим се с 900 км/ч, температурата навън е минус 30 градуса, … а-а-а-а! Ужас! Какво е това бе! Мамка му! А-а-а-а! Тишина. След малко пилотът продължава със спокоен глас: — Уважаеми пътници, моля да ме извините за този изблик, но стюардесата ме поля с кафе. Знам, че не трябва да губя контрол, но да ми бяхте видели панталона отпред… Глас от салона: — Мамка ти! Ела да видиш пък моя панталон на какво стана отзад! - Дядо, имаш ли зъби? - Нямам, момчето ми. - Тогава подръж ми за малко сандвича, за да поиграя с Петърчо на двора. Стои Свети Петър и при него идва футболен съдия ­ знаменцето му забито отзад, свирката му намушкана в носа, пребит... -­ Ти какъв си? ­- го попитал Свети Петър. ­- Футболен съдия съм в българското първенство. ­- Значи си директно за Ада, там всичките сте за долу. ­- А, не! Аз съм честен и неподкупен съдия! ­- Моля?! ­- Да, бе. Например играе се мач Левски-ЦСКА на Герена, 92-ра минута, резултатът е 0:0 и аз свиря дузпа за ЦСКА! ­- Ей, ама много лъжеш, аз защо не съм го гледал този мач, кога се е играл? -­ Сега се играе ­ казал съдията. Няма кой да му свири края!