Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Преди на дънките имаше джобче за запалката. Сега е за флашката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Сигурен съм 100 процента, че в ЕС няма да има кризи скоро. - Защо? - Иначе защо ще ни дават да отговаряме за "Международно сътрудничество, хуманитарна помощ и отговор при кризи".
Политически
03.10.2017
3,030 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не трябва да се съди за една девойка само по външността й. Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.
След като се разбива самолет от всички остават само стюардесата, пилота и помощника на пилота минало се 1 седмица и пилотът казал: -Стига разврат и гръмнал стюардесата След още една седмица казал : -Стига разврат и заровили стюардесата След още една седмица помощник пилотът казал: -Стига разврат и я изровили отново
Втората световна война. Немците хващат Макгайвър и го хвърлят в газовата камера. Пускат газта и след 5 минути отварят вратата да видят какво става. От там Макгайвър изскача жив и здрав и казва: - Спокойно, момчета! Имаше малко изтичане на газ, но аз отстраних повредата!
В полицията: - Биха ме охранителите на Галеви! Дежурният полицай: - Те и министър Румен Петков биха, ама той да се е оплакал, а?! Аре бегай оттук! -------- Питат Румен Петков: - Вярно ли е, че са ви били охранителите на Галеви? - Не си спомням такова нещо...
Попитали Радио Ереван: - Как СДС стигна до решението, че средната заплата ще достигне 420 лева - Ами казали са им, че долара ще стане 4,20.